Piątek edukacyjny w szklarniach

Dnia 8 marca 2024 roku na Wydziale Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych odbyły się zajęcia edukacyjne w ramach promocji Wydziału.

Od roku 2023, począwszy od semestru zimowego, na Wydziale NBiW organizowane są zajęcia edukacyjne skierowane głównie do uczniów szkół podstawowych (klas 7 i 8) i szkół średnich, klas biologiczno-chemicznych oraz do uczniów zainteresowanych pogłębianiem wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych, którzy chcieliby wiązać swoją przyszłość z kierunkami biologicznymi. W skład zajęć wchodzą wykłady tematyczne, zajęcia laboratoryjne, a także zwiedzanie Kolekcji Przyrodniczych Wydziału oraz Ogrodu Dydaktycznego Wydziału.

Zgodnie z harmonogramem, jak zawsze w piątki, w dniu 8 marca 2024 roku odbyły się pierwsze zajęcia w semestrze letnim. Szklarnie Ogrodu Dydaktycznego odwiedzili uczniowie Liceum Ogólnokształcącego nr III z Włocławka, a także uczniowie  Szkoły Podstawowej nr I z Gniewkowa.

Fot. Anna Walkowska

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij, aby powiększyć zdjęcie.