Laureatka konkursu na najlepsze wystąpienie ustne podczas XIX Konferencji "Biotechnologia: dziś na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym, jutro w regionie kujawsko-pomorskim"

fot. nadesłane

Pani Magda Ringwelska zajęła I miejsce w konkursie na najlepsze wystąpienie ustne podczas konferencji, która odbyła się 12 czerwca 2021 roku na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Praca pt. "Innowacyjne folie polilaktydowe o właściwościach przeciwbakteryjnych" została wykonana pod opieką dr Agnieszki Richert i dr hab. Grażyny B. Dąbrowskiej, prof. UMK.

Pani Magda Ringwelska przygotowuje pracę licencjacką w Katedrze Genetyki pt.: "Interakcje pomiędzy wybranymi mikroorganizmami, roślinami, środowiskiem, a plastikiem", promotorem jest dr Agnieszka Richert.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Click to zoom the picture.